Приглашаем фишинг и спам(почта/соц.сеть/мессенджер) экспертов для переговоров.
Для обращения необходимо написать в обратную связь
Тема: Сотрудничество
Скрыть

Мониторинг сайта hydra


 • 07/02/2022 в 22:34 ТС   Fyvexa (Специалист)
  45 сделок
  828 лайков
  Уважаемые пользователи, в связи с прекращением поддержки доменов v2 сайт будет открываться по адресам:

 • 08/02/2022 в 05:41 Ucobinyd
  12 сделок
  48 лайк
  M - Мониторинг зеркал hydra

  Як ви зрозуміли гидры назву повісті Політ журавлів над нетолоченими травами? Субота, 1 година 22 хвилини. Напередодні Першотравня 1986 року трудові колективи рапортують про дострокове виконання планів. Сільська знахарка виведена людиною високої моралі. Не знаємо, чого чекати завтра, якої біди і якого hydrapchela нового лиха.

  Дочка Ліни Костенко трагічними рядками свого вірша підкреслює, що покинуті села страхали безлюдністю, навіювали враження, що тут відбувався кінець світу -Апокаліпсис, що всіх живих винищила орда войовничі племена гуннів і сарматів. Чи відомі вам їхні імена? Про походження цієї назви є кілька переказів. Безлюдні вулиці Припяті, кинуті школи, будинки, дитячі гойдалка, що застигли, а навкруги колючий дріт зони Про цю жахливу подію важко згадувати.

  Залишаючись у зоні, чи повертаючись у зону після евакуації, ці люди готові були розділити долю з природою рідного краю, їхня вроджена інтелігентність й висока моральність протестувала проти бюрократичної тяганини з переселенням, з ненавистю й лайкою, які хвилями вихлюпувалися. Учні називають. 20 Розкажіть, як родина баби Насті прощалась із рідною землею. У 1971 році Катерина Мотрич закінчила факультет журналістики Київського університету й почала працювати у пресі. Скільки ж їх, тих, кого біда, що не мала ні кольору, ні запаху, зігнала з рідних домівок, з чудової поліської землі, тих, що залишили все: майно, домівки, могили свого роду, фотознімки рідних на стінах?!

  А для когось такий куточок це стародавнє містечко, що пригорнулося серед лісів і ланів до світловодої Припяті, де росте полин-трава, що і дала назву йому Чорнобиль. Згодом багатьох критиків вражатиме мова письменниці, а один із них прямо заявить: У Катерини Мотрич досить багата мовна палітра. За Іпатіївським літописом, 1193 року князь Ростислав Рюрикович, готуючись до битви з половцями, поїхав з ловів од города Чорнобиля Про Стрижев уже тоді не згадувалося.

 • 08/02/2022 в 13:49 Laqosopy
  13 сделок
  47 лайк
  Учень-статист. Сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу. Домашнє завдання I група. Криком її серця можна вважати віщий голос: "Не на пять і навіть не на рік, а навіки".
  Hydra Ссылка Официальный Сайт Гидра (hydraruzxpnew4AF)
 • 08/02/2022 в 15:51 Yhosuny
  YH
  8 сделок
  67 лайк
  Кого воно стосується? У 1971 році неподалік від Чорнобиля розпочали будівництво потужної атомної електростанції. 23 роки цвітом скорботи  і суму зацвітають чорнобильські сади і стискається серце, тому що знає, не на добро це, не на життя.
 • 08/02/2022 в 23:59 Ymebuv
  YM
  12 сделок
  76 лайк
   Як бачимо, події  у творі відбуваються в селі, яке знаходиться майже поруч із Чорнобилем.  З кожною годиною радіаційна ситуація ускладнювалася.  Слово вчителя.
 • 09/02/2022 в 09:08 Umejybuv
  UM
  5 сделок
  35 лайк
   Хай не повториться!  Вони ринули у вируюче полумя у смертельну радіацію не за наказом командира, а за законом совісті, рятували станцію і людей, не думаючи про себе, хоч добре усвідомлювали небезпеку. А тепер щодо Чорнобильської АЕС.
 • 09/02/2022 в 18:17 Vyhyn
  10 сделок
  27 лайк
   Зачитайте рядки  з твору, прокоментуйте діалог Насті і Микити ( Ге, не поїдемо  ). Що знову повідомив син Микола матері?